הודעה נשלחה בהצלחה

הירשמו לכנס המשקיעים של SMI: קרן הזדמנויות קורונה יוון

אודי אביטל , יו”ר SMI
11/02/21
הירשמו לכנס המשקיעים של SMI: קרן הזדמנויות קורונה יוון

"נתניהו וראש ממשלת יוון חתמו על הסכם תיירות", כך דיווחה הידיעה בעיתון ישראל היום שפורסם ממש בתחילת פברואר 2021. כישראלים, נהגנו לבקר ביוון לפני הקורונה ונחזור אליה גם עם שוך המגיפה. אין כמעט ישראלי שלא מכיר היטב את יוון, כך שלפחות מהתחושה, השקעה ביוון מזכירה מאוד את ההשקעה בישראל.

יוון היא אחת מהמדינות המתוירות בעולם וגם אלה שהתמודדו הכי טוב עם משבר הקורונה. תחלואה ותמותה נמוכות, שגרה בין הסגרים ואפילו שגרת תיירות בין הסגרים אפשרו למדינה לצמצם את הפגיעה. כעת היא גם מייצרת הסכמי תיירות מול מדינת ישראל ואחרות כדי להחזיר את השגרה כמה שיותר מהר.

אז מצד אחד התיירות היוונית נפגעה בקורונה ולכן אפשר לרכוש בה נכסים במחירי הזדמנות, בעיקר כאלה שאינם משופצים ודורשים השקעות גדולות. מאידך, במוקדם או במאוחר הקורונה תדעך וגל חדש של צמיחה ושגשוג יגיע אל העולם, הבורסות כבר מגלמות את זה.

למה בחרנו להקים את קרן יוון?

  1. יוון היא מבין המדינות שהתמודדו ונפגעו הכי פחות ממשבר הקורונה ולכן היא תהיה בעמדת זינוק כשהוא יסתיים – בניגוד למדינות אחרות שספגו תחלואה גבוהה, יוון המשיכה לתפקד למעט תקופות הסגר ואף תיירים מכל העולם הגיעו אליה כדי לנפוש לתקופות ארוכות ואף לגור בתקופת הקורונה.
  2. המעמד של יוון כאי תיירות רק יתחזק לאחר הקורונה – הצורך של אזרחי העולם בפנאי, נופש וטיסות, רק יילך ויגדל ככל שהקורונה תדעך. אכן, כרגע נראה שהמשבר העולמי בשיאו, אבל הצפי הוא שלקראת אמצע השנה הבאה עם העלייה בשיעורי ההתחסנות ברחבי העולם התיירות תהנה מגל משמעותי של ביקושים.
  3. צמיחה כלכלית והתחייבות של האיחוד האירופי לחבילות תמיכה במדינה – המשבר של כלכלת יוון ב-2010 נראה כמו זיכרון רחוק וטוב שכך, אך במסגרתו התחייב האיחוד האירופי להבטיח את השגשוג הכלכלי ביוון.

מי המציגים? מתי מתקיים הכנס ואיך נרשמים?

SMI הקימה קרן השקעות נדל"ן שאיתרה כבר מספר נכסים במחירים הנמוכים ממחירי השוק. לגבי כל אחד מהנכסים בקרן בוצע תהליך סינון קפדני והבחירה בהשקעות המוצלחות בוצעה

והצגת אסטרטגיית ההשקעות וסוגי הנכסים תיחשף במהלך כנס מיוחד שיתקיים ב-Zoom ביום ראשון, 28.02.2021 בשעה 20:30.

בכנס יציגו את הזדמנויות ההשקעה ביוון ואת קרן יוון, אודי אביטל, שותף ויו"ר SMI, אמיר אדיבי, שותף ומנכ"ל SMI ורונן וינגרטן, שותף וסמנכ"ל השקעות נדל"ן. המעוניינים להירשם לכנס ישאירו את פרטיהם בחלון השארת הפרטים, בהמשך העמוד.

 

 

אודות הכותב
אודי אביטל,
שותף מייסד ויו"ר SMI
אביטל הוא אחד המומחים הגדולים בישראל בתחום ניהול עושר והון ובפרט בהשקעות אלטרנטיביות, בעיקר בנדל”ן בחו”ל. הוא סוכן ביטוח משנת 1987 ומומחה לתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים.
רוצים לשמוע על קרנות
המציעות הזדמנויות
השקעה?
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם