הודעה נשלחה בהצלחה

איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחו"ל?

אודי אביטל , יו”ר SMI
17/09/22
איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחו"ל?

בתקופה בה מחירי הדיור רק עולים בישראל מתעוררים במשקיעים הפוטנציאליים הרבה סימני שאלה לגבי איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחו"ל. נכון לשנת 2022 ישנן מספר מדינות בהן נראה כי ההשקעה בנדל"ן עשויה להשתלם. במאמר זה נציין 5 מדינות בהן ניתן למצוא דירות מניבות במחירים משתלמים. כאשר ישנם תנאים המאפשרים השקעה כדאית.

שנת 2022 – איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחו"ל? להלן חמש מדינות בהן כדאי להשקיע בנדל"ן

כפי שצוין – בעוד מחירי הדירות בישראל מקשים מאוד על המעוניינים לרכוש דירה להשקעה, ניתן למצוא אפשרויות נאות במדינות אחרות ברחבי העולם, כל שיש לעשות הוא לחקור את הנושא. להלן חמש מדינות בהן ניתן למצוא נכסים במחירים משתלמים:

כשחושבים איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחו"ל המדינה הראשונה שנציין ברשימת המדינות בהן כדאי היא ארה"ב. ארצות הברית מציעה מגוון נרחב של דירות מניבות כאשר מחירי הנדל"ן נמוכים יותר מהמחירים של נכסים דומים בישראל. בנוגע לתנאי הרכישה ושיטת המס יש לציין כי זו משתנה ממדינה למדינה, לכן חשוב לערוך בדיקות מקיפות כדי למצוא את הנכסים המשתלמים.

מדינה נוספת בה ניתן למצוא דירות להשקעה היא יוון – השכנה היקרה שלנו, שלמעשה, בכל הנוגע לדירות דווקא משתלמת. ביוון ניתן למצוא מגוון השקעות נדל"ן משתלמות. זאת בשל המשבר הכלכלי עימו התמודדה יוון בשנים האחרונות. המשבר הוביל לירידה משמעותית במחירי הנדל"ן ולכן נכון לימינו, בעודה מתאוששת וצפויה לצמיחה כלכלית, יוון מושכת משקיעים רבים. השקעות נדל"ן באתונה הפכו לאופציה מאוד פופולרית עבור ישראלים רבים.

המדינה השלישית בה ניתן למצוא נכסים להשקעה היא פולין. לפני עשר שנים היה ניתן לראות ירידה משמעותית במחירי הדיור בפולין. וזאת כאשר במהלך השנים האחרונות החלו משקיעים רבים לגלות כי ניתן למצוא בה נכסים משתלמים. מחירי הדירות בפולין נמוכים יחסית לצד מיסוי הידידותי וכלכלה מצליחה. כל אלו גורמים לפולין להיות אחת מהמדינות בהן כדאי להשקיע בנדל"ן.

המדינה הרביעית שנציין ברשימת המדינות כאשר רוצים לדעת איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחו"ל היא קפריסין. ישראלים רבים בוחרים להשקיע את כספם בקפריסין בשל המחירים המשתלמים של הדירות. וזאת בהשוואה לנכסים הקיימים בארץ ובשל הקרבה לישראל. מעבר לכך, קפריסין נהנית היום מכלכלה חזקה.

המדינה האחרונה שנציין ברשימה זו היא גאורגיה. מדינה זו פורחת בשנים האחרונות משום שמשקיעים רבים ממדינות שונות בעולם מחליטים להשקיע בה. בערים כמו טביליסי ובטומי אפשר למצוא נכסים במחירים נמוכים מאוד. וזאת בהשוואה לנכסים ברחבי העולם ולכן נראה כי ההשקעה כדאית ביותר.

 

קבלת ליווי מקצועי מחברה מנוסה שמתמחה בהשקעות מעבר לים

 חברה מקצועית שמתמחה בנדל"ן בחו"ל ומכירה היטב את המדינות בהן כדאי להשקיע נכון לשנת 2022 תעקוב אחר כל השינויים המתקיימים בשוק ותוכל לסייע לכל אדם המעוניין להשקיע את כספו בנדל"ן. חברה זו תלווה את לקוחותיה לאורך כל שלבי הרכישה. כמו כן, תסייע להם למזער סיכונים ולמצוא דירה מניבה שעונה על דרישותיהם.

 

המאמר נכתב בשיתוף עם חברת Go Top – קידום אתרי וורדפרס בגוגל.

אודות הכותב
אודי אביטל,
שותף מייסד ויו"ר SMI
אביטל הוא אחד המומחים הגדולים בישראל בתחום ניהול עושר והון ובפרט בהשקעות אלטרנטיביות, בעיקר בנדל”ן בחו”ל. הוא סוכן ביטוח משנת 1987 ומומחה לתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים.
רוצים לשמוע על קרנות
המציעות הזדמנויות
השקעה?
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם